Specjalista ds. organizacyjnych

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu
zatrudni na stanowisko:
Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: PMAB.Kad.1100.50.2024.LS
W dziale Inwestycji, komórce zajmującej się realizacją inwestycji budowlanych, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za sprawną organizację działu, dbałość o standardy Muzeum oraz sprawną komunikację i obieg dokumentów

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie i odpowiedzialność za utrzymanie aktualnego stanu wszelkich rejestrów, list, spisów, ewidencji, inwentarzy, zestawień komórki Inwestycji oraz ich archiwizację,
  • obsługa programów do zarządzania przepływem danych i wsparcie działu w tym zakresie,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg,
  • administrowanie zadań realizowanych w ramach Inwestycji,
  • koordynacja i pomoc w sprawnej pracy komórki, odpowiedzialność za komunikację,
  • pomoc dla kierownika w przygotowywaniu dokumentów cyklicznych,
  • zarządzanie i rozwijanie standardów i wzorów zadań realizowanych w dziale,
  • pomoc innym pracownikom działu przy wykonywaniu bieżących zadań merytorycznych i organizacyjnych.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie min. średnie i 5 lat stażu pracy lub wykształcenie wyższe,
  • znajomość programów pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz MS Project,
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania,
  • umiejętność pracy w zespole, chęci pomocy,
  • skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania, konsekwencja w działaniu.
Oferujemy:
  • pakiet socjalny

Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.