Referent / Specjalista administracyjny związany z dydaktyką w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

ogłasza nabór na stanowisko

referenta/specjalistę administracyjnego związanego z dydaktyką

w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich

DK.1100.5.2024
Zakres obowiązków pracownika m.in.:
  • obsługa administracyjna Dziekanów i Prodziekanów oraz Dyrektora Szkoły Doktorskiej;
  • obsługa kancelaryjna Działu Nauczania i Spraw Studenckich, Dziekanów, Prodziekanów oraz Dyrektora Szkoły Doktorskiej (m.in. rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej, rejestracja podań na studia);
  • ewidencja i rozliczanie rachunków w oparciu o umowy cywilnoprawne;
  • rozliczanie godzin ponadwymiarowych nauczycieli akademickich;
  • ewidencja i rozliczanie praktyk studenckich;
  • przygotowanie i rejestrowanie wniosków o nadanie uprawnień do systemów dla nauczycieli akademickich;
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie w systemie oraz archiwizowanie protokołów egzaminacyjnych;
  • obsługa Rad Wydziałów (m.in. obsługa systemu głosuj24.pl);
  • wsparcie obsługi procesu dyplomowania, w tym: przygotowanie dyplomów i suplementów do wydania (zdjęcia, pieczęcie);
  • zamawianie i przedłużanie ważności legitymacji studenckich w systemie;
  • archiwizacja dokumentów wytworzonych na zajmowanym stanowisku, na poszczególnych Wydziałach oraz wsparcie Działu Nauczania i Spraw Studenckich.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe (preferowane: administracja lub pokrewne),
  • bardzo dobra obsługa komputera (Word Excel, urządzeń biurowych),
  • umiejętność szybkiego uczenia się, działania pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • zaangażowanie i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.