Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0699
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie funkcjonowaniem biura, sporządzanie pism, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmy, prowadzenie dokumentacji firmy, prowadzenie korespondencji, kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na pytania i przesyłanie ofert, koordynowanie wynajmu sprzętu, sporządzanie i nadzór nad dokumentacją magazynową, fakturowanie, obsługa klienta, kontakt z serwisem. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku