Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Orneta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor

Pracodawca: SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

I. Miejsce świadczenia pracy: al. „Solidarności”127, ul. Czerniakowska 100, ul. Płocka 9, ul. Płocka 5a oraz ul. Przyokopowa 33. II. Liczba wolnych miejsc na umowę na czas określony: 1 III. Z naszej strony oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe...

Contract Trainee / Early Careers Program

Pracodawca: Alcon Polska

mazowieckie / Warszawa, ul. Marynarska 15

In this role, a typical day will include: working with documents / contracts - copying, archiving; working with the database; preparing contracts for import to the Icertis system. WHAT YOU’LL BRING TO ALCON: Students’ status; Very good English; Availability – about...

Specjalista zarządzania dokumentacją

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie / Przasnysz

archiwizacja dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: