Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Krosin
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
zarządzanie fakturami
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krosin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Płoniawy-Bramura

wypisywanie faktur, przyjmowanie towaru, obsługa korespondencji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie / Wólka Kosowska

- przyjmowanie klienta na rozmowy oraz przyjmowanie dokumentów- wystawianie dokumentów- kopiowanie dokumentów- podstawy pracy biurowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Asystent konstruktora

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Rychłowice

Biegłe czytanie rysunku technicznego.Poznanie zasad projektowania konstrukcji drewnianych.Sporządzanie kalkulacji, ofert i poleceń produkcji.Obsługa programu Pamir ww. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: