Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/24.0107
OBOWIĄZKI:
Porządkowanie księgozbioru, obsługa czytelnika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Puck

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

ZOBACZ WIĘCEJ

świętokrzyskie / Kielce

Technik prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

podlaskie / Łomża

Przyjmowanie i kierowanie połączeń telefonicznych oraz udzielanie informacji. Zarządzanie pocztą, przesyłkami i obiegiem dokumentacji. Zarządzanie pocztą, przesyłkami i obiegiem dokumentacji. Zarządzanie stanem magazynowym materiałów eksploatacyjnych. Wsparcie...

Sekretarka medyczna

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie / Żuromin

- prowadzenie rejestru chorych zgłaszających się i oczekujących, przez wpisywanie do właściwej księgi,- sporządzanie zestawień statystycznych, sprawozdań z ruchu chorych i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami,- współpraca z sekcją statystyki medycznej i...