Młodszy bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z przepisami BHP o ppoż., zapoznanie z programem stażu, zapoznanie z obowiązkami i uprawnieniami.Zapoznanie się z programem bibliotecznym, pomoc przy protokołach ubytków. Okładanie nowości wydawniczych. Pomoc przy inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Pomoc przy obsłudze czytelników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie