Asystent dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0296
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Kontroli Produkcji

Pracodawca: Roca Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Jeżeli posiadasz: wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość Excela, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane zdolność szybkiego uczenia się, znajomość programu SAP (mile widziane), zdolności analityczne i...

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie / Kraków

Obsługa kancelaryjna i biurowa działu CZR1.Obsługa systemu SZD - informatycznego systemu zarządzania dokumentacją w administracji skarbowej.Obsługa działu CZR1, w tym w szczególności poczty tradycyjnej i elektronicznej, wpływającej do urzędu do działu...

Pracownik biurowy

Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

1. Zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy lub innymi dokumentami obowiązującymi w miejscu odbywania stażu.2. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.3. Zapoznanie z zakresem zadań do realizacji na stanowisku pracy...