Sekretarka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2526
OBOWIĄZKI:
Obsługa kancelaryjna i biurowa działu CZR1.Obsługa systemu SZD - informatycznego systemu zarządzania dokumentacją w administracji skarbowej.Obsługa działu CZR1, w tym w szczególności poczty tradycyjnej i elektronicznej, wpływającej do urzędu do działu CZR1.Obsługa poczty wychodzącej w formie tradycyjnej.Przygotowanie i archiwizowanie pism urzędowych.Obsługa kserokopiarki, skanera, telefonu/ faxu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: umiejętność współpracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe.Wymagane obywatelstwo polskie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie