Asystent / Asystentka ds. Wsparcia Dyrektora Technicznego

Climatic – projektujemy i budujemy modułowo -solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Miejsce pracy: Reguły, k. Warszawy
Opis stanowiska:
  • Wsparcie Dyrektora Technicznego w codziennej pracy (organizacja podróży służbowych, zarządzanie kalendarzem, przygotowywanie prezentacji i innych dokumentów);
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie ogłoszeń o postępowaniach przetargowych;
  • Bieżące i efektywne monitorowanie rynku zamówień publicznych;
  • Weryfikacja dokumentacji przetargowej, SIWZ i załączników;
  • Wnikliwa analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z realizowanymi projektami (zestawienia, raporty, layouty i inne);
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych oraz koordynacja działań marketingowych;
  • Prowadzenie profili w Social Media oraz strony internetowej;
  • Organizacja pracy biura.
Wymagania:
  • Warunek konieczny - wykształcenie wyższe; preferowany kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska, architektura (absolwent lub w ostatnie semestr nauki);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne;
  • Pewność siebie;
  • Wielozadaniowość.
Mile widziane:
  • Doświadczenie zdobyte na budowie;
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy
  • Umowę o pracę lub o współpracę (b2b) w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w interesujących projektach technicznych z zakresu budownictwa kubaturowego;
  • Możliwość wykazania własnej inicjatywy;
  • Spotkania integracyjne;
  • Brak dress codeu;
  • Parking dla pracowników.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.