Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bielsko
Numer: StPr/24/0061
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Specjalista / Starszy specjalista w Departamencie Internacjonalizacji Przedsiębiorstw

Pracodawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: Wykonywanie zadań związanych z procesem kontraktowania w szczególności: udział w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją aktów prawnych, dokumentów programowych oraz wewnętrznych regulacji PARP; udział w procesie naboru i oceny wniosków o...

Aktywny od: wczoraj

Młodzszy asystent/asystent

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Kamienna Góra

Kontrola podmiotów leczniczych, w tym punktów szczepień, nadzór nad dystrybucją i wykonawstwem szczepień, prowadzenie obowiązującwej dokumencji obiektów oraz sprawozdawczości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne Uprawnienia:...

Aktywny od: wczoraj

Młodszy specjalista ds. administracji

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Głogów Małopolski

organizacja pracy biura, obsługa recepcji, wspieranie zarządu w codziennej pracy, dbanie o wizerunek biura, obsługa korespondencji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU...