Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Otmuchów
Numer: StPr/24/0417
OBOWIĄZKI:
wg. programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnieKANDYDAT: brakPROGRAM: FEOSTAŻ : 6 miesięcznyBrak gwarancji zatrudnienia po stażu.

Miejsce pracy:

Otmuchów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowo- magazynowy

Pracodawca: CRL Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Zwoleń

Praca na stanowisku polega na: obsłudze wewnętrznych programów informatycznych wprowadzaniu i wycofywaniu sztuk odzieży do/z serwisu doboru odpowiedniej odzieży z magazynu i jej oznaczaniu oznakowywaniu przydzielonej odzieży, (metkowanie/ przemetkowanie) przydzielaniu...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca: Elis Textile Service Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Nowy Tuchom

Zadania Wspieranie osób zarządzających sprzedażą w przygotowywaniu raportów i analiz, Opracowywanie i administrowanie raportami w MS Power BI, Opracowywanie i administrowanie raportami w CRM, Administrowanie konkursami sprzedażowymi (konkursy grupowe i lokalne),...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych - Biuro Rektorskie

Pracodawca: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: Przygotowywanie korespondencji i dokumentów zgodnie z potrzebami Biura Rektorskiego Redagowanie pism, przygotowywanie pism wychodzących Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów Biura...