Staż pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
kontakt telefoniczny z petentami, segregowanie i porządkowanie dokumentacji biurowej, prowadzenie ewidencji dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, obsługa interesantów kancelarii, weryfikacja poprawności rejestrowanych dokumentów, kontakt z organami administracji publicznej oraz sądami, archiwizowanie akt prowadzonych postępowań, skanowanie korespondencji przychodzącej do systemu komputerowego, sporządzanie projektów pism urzędowych, dostarczanie wytworzonej korespondencji do własciwej miejscowo placówki poczty, uzupełnianie dokumentacji do akt prowadzonych postepowań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawo, administracja

Wymagania inne:

specjalność: pracownik biurowy, administratywista, prawnik

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia