Specjalista / Specjalistka ds. Opracowań Środowiskowych

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • wykonywanie opracowań środowiskowych
  • wykonywanie sprawozdań z pomiarów PEM
  • realizacja zgłoszeń w trybie art. 152 ustawy POŚ
  • realizacja przekazywania sprawozdań z pomiarów PEM w trybie art. 122a ust. 2 ustawy POŚ
  • archiwizacja dokumentów w bazach danych
  • współpraca z urzędami (wydziały ochrony środowiska starostw i urzędów miast)

Wymagania:
  • Podstawowa wiedza telekomunikacyjna
  • Znajomość programów środowiska CAD (AutoCAD, GStarCAD)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Sprawne działanie pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)