Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie numer: 8816311, z dnia 2024-04-03

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • konsultowanie klientów w sprawach dotyczących rejestracji osób prawnych
  • sporządzanie i składanie dokumentów klientów do odpowiednich urzędów
  • zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi normami prawa RP
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczącego rejestracji osób prawnych
  • kontakt z klientem od momentu przyjęcia zlecenia do momentu realizacji

Wymagania

  • doświadczenie  w pracy w administracji
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza specjalistyczna w obszarze Kodeksu spółek handlowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języków ukraińskiego i/lub rosyjskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów
  • odpowiedzialność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć  uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie