Specjalista d/s biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Specjalista d/s biurowych
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0460
OBOWIĄZKI:
wg. programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnieKANDYDAT: brakPROGRAM: FEOSTAŻ : 6 miesięcznyGwarancja zatrudnienia po stażu na okres 3 miesięcy w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. cenników

Pracodawca: Nowy Styl

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Jasło

Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie i przetwarzanie informacji do cenników koordynacja prac nad cennikami w zakresie harmonogramu, wersji językowych, spójności zawartych informacji oraz ich jakości zadania związane z prowadzeniem rejestru błędów w cennikach i...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca: Medicover sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice, ul. Graniczna 54​

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi - mailowo i telefonicznie Bieżąca obsługa administracyjna zespołu handlowców Obsługa systemów działu sprzedaży między innymi: CRM, VSOFT, nawigator...

Aktywny od: dzisiaj

Referent / Referentka ds. Administracyjnych

Pracodawca: Grupa ERBUD

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty budowy Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych budowy oraz współpraca z Oddziałem Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi Sortowanie,...