Sekretarka-pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0884
OBOWIĄZKI:
Zakładanie akt głównych i podręcznych spraw karnych. Sporządzanie projektów pism. Rejestracja dowodów rzeczowych oraz czynności w związku z likwidacją. Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie korespondencji. Ekspediowanie pism oraz zapoznanie z obiegiem dokumentów w sprawach karnych itp. Staż w Wydziale Organizacyjno-Sądowym Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego