Recepcjonistka / Recepcjonista

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o zapewnienie najwyższego standardu obsługi gości oraz klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki poczty mailowej
  • Zarządzanie obiegiem poczty przychodzącej i wychodzącej oraz ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, rejestrowanie faktur
  • Koordynowanie procesu zapotrzebowania na artkuły biurowe i spożywcze
  • Organizowanie i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Koordynowanie procesu podróży służbowych - organizowanie wyjazdów służbowych, rezerwacja hoteli, organizowanie transportów itd.
  • Prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych oraz dbanie o ich wygląd
  • Koordynowanie agendy Członków Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań według skali priorytetów,
  • Raportowanie wyników pracy własnej
  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Doskonałej organizacji pracy własnej, inicjatywy, nastawienia na rezultaty i umiejętności ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej
Co oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego w obszarze administracji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Program adaptacyjny dla nowych pracowników
  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego