Recepcjonistka / Asystentka Zarządu

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Miejsce pracy: Kazuń Nowy, 20 min od Warszawy, ul. Marymoncka 15
Opis stanowiska
  • Obsługa centralki telefonicznej (odbieranie i przełączanie telefonów)
  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz pocztą
  • Obsługa skrzynki mailowej firmowej
  • Obsługa Gości odwiedzających firmę
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy
  • Bieżące zadania administracyjne zlecone przez przełożonego
Wymagania
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Odpowiedzialność i sumienność
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS i inne
  • Pracę pełną wyzwań, możliwości tworzenia nowych raportów i satysfakcjonującą
  • Stabilne i rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego