Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Miejsce pracy: Okoniny Nadjeziorne
Numer: StPr/24/0110
OBOWIĄZKI:
staż na stanowisku recepcjonisty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Okoniny Nadjeziorne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Stażysta w Dziale Księgowości

Pracodawca: Selgros Cash&Carry

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wspieranie działu księgowości w bieżących zadaniach (zobowiązania, należności, podatki), wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych (poznasz system SAP S/4 Hana), wystawiania faktur sprzedaży lub faktur korygujących...

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, ul. Pory 78

Praca w Szpitalu Carolina, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa Twoją rolą będzie: Prowadzenie bazy danych środków trwałych w programie Access; Prowadzenie bazy danych kontroli dostępu oraz kluczy systemowych, nadawanie kart, kontrola administracyjna; Reagowanie na potrzeby...

Specjalista ds. Kontroli Produkcji

Pracodawca: Roca Polska

śląskie / Gliwice

Jeżeli posiadasz: wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość Excela, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane zdolność szybkiego uczenia się, znajomość programu SAP (mile widziane), zdolności analityczne i...