Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/24/0130
OBOWIĄZKI:
Staż dla osób bezrobotnych, które spełniają warunki do skierowania z projektu EFS+, staż w Biurze Rachunkowo-Podatkowym Ewy Prajzendanc w Pyrzycach na stanowisku pracownik biurowy w godzinach od 08 do 16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pyrzyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. cenników

Pracodawca: Nowy Styl

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Jasło

Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie i przetwarzanie informacji do cenników koordynacja prac nad cennikami w zakresie harmonogramu, wersji językowych, spójności zawartych informacji oraz ich jakości zadania związane z prowadzeniem rejestru błędów w cennikach i...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

Pracodawca: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Do podstawowych obowiązków należy w szczególności: przygotowywanie projektu planu zamówień publicznych na dany rok budżetowy, kwalifikowanie wydatków zgodnie z przepisami prawa oraz określanie możliwych trybów udzielania zamówień publicznych, prowadzenie...

Aktywny od: dzisiaj

Fakturzystka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Biłgoraj

wystawanie faktur, wprowadzanie do systemu komputerowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: