Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bierzwnica
Numer: StPr/24/0116
OBOWIĄZKI:
praca związana z prowadzeniem fotografii oraz dokumentacji budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bierzwnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych

Pracodawca: STRABAG BMTI

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Pruszków

Zadania: nadzór nad obiegiem dokumentów personalnych; wspieranie realizacji procesów kadrowych (proces rekrutacji, inne); sporządzanie umów, aneksów; kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP (centrala); sporządzanie raportów, zestawień, analiz...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych - Biuro Rektorskie

Pracodawca: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: Przygotowywanie korespondencji i dokumentów zgodnie z potrzebami Biura Rektorskiego Redagowanie pism, przygotowywanie pism wychodzących Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów Biura...

Aktywny od: dzisiaj

Broker Assistant (Reinsurance)

Pracodawca: Aon Polska Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

What the day will look like Throughout the year you will be involved in: preparing reinsurance proposals and presentations (numerical and visual), drafting reinsurance wordings administrating existing contracts in the internal system cooperate with various international teams...