Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0294
OBOWIĄZKI:
wedł prog. stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie/wyższe.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista w Dziale ds. Postępowań Administracyjnych w Departamencie Zakwaterowania

Pracodawca: Agencja Mienia Wojskowego w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

--- umowa na zastępstwo --- Biuro Prezesa AMW w Warszawie Oferujemy: ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00, stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, możliwość udziału w kursach i szkoleniach, w tym dofinansowanie do studiów, pakiet świadczeń socjalnych (m.in....

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Obsługa komputera

Aktywny od: wczoraj

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie / Kraków

Pomoc przy archiwizacji dokumentów z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, ułożenie akt wewnątrz teczek w kolejności spisu spraw, usunięcie z dokumentacji części metalowych i plastikowych ( np: spinaczy, zszywek, wąsów) reszta informacji w...