Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Garwolin
Numer: StPr/24/0233
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Garwolin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych w sekretariacie medycznym

Pracodawca: ALAB laboratoria Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Zawodzie 22

Opis stanowiska: wyjaśnianie ewentualnych niezgodności współpraca z punktami pobrań i laboratoriami Grupy ALAB prowadzenie prac administracyjnych związanych z obsługą laboratorium kontakt z podwykonawcami Wymagania: wykształcenie min. wyższe I stopnia doświadczenie...

Asystent/ka biura

Pracodawca: ManpowerGroup

wielkopolskie / Poznań

Nasz klient, firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Asystent/ka biura w Poznaniu. Firma ceni sobie wartości takie jak innowacyjność, profesjonalizm i dbałość o klienta. Zadania: Kompleksowe wsparcie...

Administrative Assistant

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Responsibilities: To provide general administrative support to the Group Medical Department Daily administrative support to Project Specialist To ensure that actions taken by the Chief Medical Officer and Group Head of Medical Audit are executed in a timely and efficient...