Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0097
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne: ogólnie zdrowy.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Kierownika Obiektu

Pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

lubuskie / Gorzów Wielkopolski, Strefa Baczyna

Będziesz odpowiedzialny za: Nadzór nad realizacją usługi zespołu sprzątającego w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta. Układanie grafików. Rozliczanie godzin pracy zespołu. Kontrolę jakości wykonywanej usługi. Współpracę z Klientem....

Aktywny od: dzisiaj

Office Administration Leader

Pracodawca: METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin, Plac Brama Portowa 1

Your responsibilities: managing office space and maintain office supply inventory, facility coordination in cooperation with the landlord, dealing with external suppliers/ service providers, planning and supervising the administration budget, organizing visits and hosting...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Pory 78

Praca w Szpitalu Carolina, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa Twoją rolą będzie: Prowadzenie bazy danych środków trwałych w programie Access; Prowadzenie bazy danych kontroli dostępu oraz kluczy systemowych, nadawanie kart, kontrola administracyjna; Reagowanie na potrzeby...