Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
prace administracyjno biurowe w Wydziałach:-Wydział Obsługi Dokumentacji, Wydział Kadrowo-Płacowy, Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych, Wydział Zasiłków, Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek, Wydział Ubezpieczeń i Składek, Wydział Realizacji Dochodów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim