Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Kontroli Produkcji

Pracodawca: Roca Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Jeżeli posiadasz: wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość Excela, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane zdolność szybkiego uczenia się, znajomość programu SAP (mile widziane), zdolności analityczne i...

Aktywny od: wczoraj

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie / Kraków

Zajmowanie się dokumentacją oraz korespondencją, obsługa urządzeń biurowych-skaner/drukarka, porządkowanie napływającej dokumentacji, sporządzanie prostych pism administracyjnych, prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej/wychodzącej w dziale...

Pracownik biurowy (pracownik socjal mediów)

działania marketingoweprowadzenie socjal mediówzarządzanie harmonogramem , kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: wyższe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia:...