Pracownik biurowy-fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0479
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: **Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Stażysta docelowo protokolant sądowy

Pracodawca: SĄD REJONOWY W WIELICZCE

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Wieliczka

Wolne stanowisko stażysta docelowo protokolant sądowy Liczba stanowisk 1 stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy Miejsce pracy Sąd Rejonowy w Wieliczce ul. Janińska 25 Oznaczenie konkursu Adm.Wi.110.3.2024 Konkurs zostanie przeprowadzony na zasadach określonych w...

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

Pracodawca: NORMA

mazowieckie / Warszawa

wykonywanie zadań powierzonych prawo jazdy załatwianie spraw w urzędach asystowanie przy spotkaniach dowożenie dokumentów do firm obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej kontakt z Biurem Rachunkowym kontrola sprawnego funkcjonowania biura obsługa spotkań...

Pracownik biurowy

Pracodawca: Gdański Urząd Pracy

pomorskie / Gdańsk

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Obsługa punktu podawczego w tym, segregowanie, ewidencjonowanie w systemie EZD oraz podział zgodnie z dekretacją na poszczególne komórki organizacyjne. Sporządzanie raportów w systemie EZD oraz zanoszenie ich do poszczególnych komórek do...