Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0681
OBOWIĄZKI:
Nauka:- archiwizacji dokumentów,- pisania dokumentacji technicznej,- zapoznawania się z dokumentacją biurową,- sprawnego obiegu dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Kobieta w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie