Pomocnik archiwisty

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2546
OBOWIĄZKI:
Szczegółowe zaznajomienie się ze strukturą organizacyjną, regulaminem pracy, zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty, przeszkolenie w zakresie BHP i p.poż., przyjmowanie dokumentacji tradycyjnej z poszczególnych komórek organizacyjnych, przyjmowanie dokumentacji elektronicznej z EZD z poszczególnych komórek organizacyjnych, przekazywanie materiałów archiwalnych do archiwum państwowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: chęć współpracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie