Młodszy specjalista w Dziale Ewidencji i Rozliczania POZ i Wyrobów Medycznych w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym

młodszy specjalista w Dziale Ewidencji i Rozliczania POZ i Wyrobów Medycznych w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym
(umowa o pracę / 1 pełny etat)

Numer ogłoszenia: Katowice/24/18
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / pełny etat

Termin składania ofert: 19.04.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • rozliczanie świadczeń zdrowotnych udzielonych uprawnionym w ramach zawartych umów ze świadczeniodawcami,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej (rejestr w programie EZD),
  • prowadzenie korespondencji ze świadczeniodawcami w sprawach dotyczących realizacji umów oraz płatności za zrealizowane świadczenia zdrowotne,
  • telefoniczna obsługa klientów,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne (należy udokumentować):
  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • lata pracy zawodowej: przy wykształceniu wyższym wymagany jest minimum 1 rok stażu pracy, przy wykształceniu średnim wymagane są minimum 4 lata stażu pracy.
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbie zdrowia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej,
  • znajomość ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej z dnia 27 października 2017 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 2527),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - w szczególności dział II i V (Dz. U. z 2024 r., poz. 146),
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej - w szczególności rozdziały 1, 2, 3 (Dz.U. 2023 poz. 1194 ze zm.),
  • znajomość ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - w szczególności dział I i II (Dz. U. z 2024 r. poz.104 ze zm.),
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność poprawnego formułowania pism,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie. Link poniżej:
ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e-mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW