Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Miejsce pracy: Ulanów
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
PRACE ZWIĄZANE Z GROMADZENIEM,OPRACOWANIEM I UDOSTĘPNIANIEMZBIORÓW BIBLIOTECZNYCH,SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NA KSIĄŻKI,INWENTARYZACJA ZBIORÓW BIBLIOTECZNYCH,OBSŁUGA URZADZEŃ BIUROWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

MILE WIDZIANY KIERUNEK BIBLIOTEKARZ LUB KURS BIBLIOTECZNY

Miejsce pracy:

Ulanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku