Asystentka

Vilea Property Boutique to agencja nieruchomości obsługująca rynek premium i rynek luksusowy. Pracujemy w pięknych biurach w Wilanowie i przy ul. Pięknej w Śródmieściu Warszawy.
W ubiegłym roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę European Property Awards dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce. Portal Otodom uznał Vilea za najlepszą agencję w woj. mazowieckim.
Asystentka
Miejsce pracy: Warszawa
Jako Asystent/-ka będziesz czuwać nad sprawnym funkcjonowaniem biura, wspierać właścicieli firmy w codziennych zadaniach, uczestniczyć w sesjach zdjęciowych oraz wspomagać agentów w załatwianiu niezbędnych formalności.

Zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • kontakt z IT w przypadku problemów z aplikacjami,
  • załatwianie spraw urzędowych,
  • przygotowywanie dla agentów nieruchomości odpowiednich dokumentów,
  • wsparcie w akcjach marketingowych,
  • przygotowywanie nieruchomości do sesji zdjęciowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • własny samochód i czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • najładniejsze biuro wśród agencji nieruchomości,
  • obcowanie z pięknymi wnętrzami i ciekawymi ludźmi,
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę,
  • zwrot kosztów za użytkowanie prywatnego samochodu w celach służbowych,
  • intuicyjny system informatyczny wspierający pracę i ułatwiający obsługę klientów,
  • stawiamy na rozwój personelu, oferujemy udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach branżowych,
  • przyjemną atmosferę pracy wśród osób wzajemnie się wspierających,
  • udział w spotkaniach integracyjnych,
  • kawę, herbatę, napoje zawsze w biurze.