Asystent sekretarza-staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Asystent sekretarza-staż
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/24/0214
OBOWIĄZKI:
staż w Zdzieszowicach-wykonywanie prac biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: administracja, ekonomiczny, pokrewny


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zdzieszowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Najnowsze oferty

mazowieckie / Warszawa, Ursynów

obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych współpraca z partnerami zagranicznymi budowanie baz i ich weryfikacja współpraca z innymi działami firmy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach...

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

Pracodawca: FRIZO Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Wiertnicza 108

Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy...

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Pracodawca: Lava Group S.C

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Ursynów

praca w systemie RAKS współpracę z innymi działami firmy sprawdzanie wpłat, kontrola rozliczeń z klientami wysyłanie i wystawianie faktur archiwizacja dokumentacji sporządzanie raportów znajomość pakietu Office łatwość w nawiązywaniu kontaktów dobra...