Asystent rodziny

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Miejsce pracy: Kcynia
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
realizacja czynności związanych z prowadzeniem asysty rodzinnejszczegóły: https://mgopskcynia.nbip.pl/mgopskcynia/?n_id=655&id=102
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczny/psychologiczny/socjologiczny/nauki o rodzinie
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętności interpersonalne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Kcynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią