Asystent / Asystentka działu handlowego

Ogłoszenie numer: 8961037, z dnia 2024-05-07

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Przyuczenie do zawodu specjalisty ds. handlu (handel i eksport owoców i warzyw)
  • Budowanie bazy kontrahentów
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami

Wymagania

  • Studia wyższe lub licencjat, najlepiej handel lub logistyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Motywacja i ambicja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji
  • Pozytywne nastawienie do zawodu handlowca i związanych z tym wymagań

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz udziału w targach branżowych
  • Warunki płacy i pracy do uzgodnienia