Asystent / Asystentka Centermanagement

Wrocław

Jako systent centrum handlowego działasz za jego kulisami i zapewniasz sukces oraz zadowolenie naszych renomowanych najemców. Rozpocznij Twoją karierę w naszym dziale Centermanagement!

Twoje zadania
  • Osoba do kontaktu dla naszych najemców i klientów
  • Sprzedaż powierzchni reklamowych w naszych centrach i parkach handlowych
  • Zarządzanie umowami
  • Prace administracyjne i organizacyjne
  • Współpraca z innymi działami
Twój profil
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie na stanowisku asystentki lub w administracji mile widziane
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność
  • Talent organizacyjny, elastyczność
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie, np. poziom B1
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, Word
  • Wdrożenie w naszej centrali w Niemczech
To nas wyróżnia:
  • Praca w zespole & Eventy
  • Onboarding & stały rozwój
  • Innowacyjny budynek centrali "House of inspiration"
  • Firma rodzinna & szybkie decyzje
  • Dodatki pieniężne
  • Ergonomiczne miejsca pracy
  • Stała ekspansja
  • Elastyczny czas pracy