Asystent / Asystentka Biura Budowy

POLAQUA SP. Z O.O.
W związku z prowadzoną budową drogi ekspresowej S6 w Gdyni
poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 133a
ZADANIA:
  • prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych biura budowy;
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w siedzibie Firmy;
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;
  • prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • obsługa komputera w zakresie pakietu Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do końca 2024;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.
www.polaqua.pl