Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/20/1031
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

staż FP na 3 m-ce, wykształcenie średnie ogólnokształcące lub administracja, jedna zmiana 7.30-15.30

Miejsce pracy:

Puławy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Pracownik administracyjno - biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Gniezno

archiwizacja dokumentów, prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera w zakresie pakietu biurowego WORD Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Aktywny od: wczoraj

Pracownik administracyjno biurowy

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Wg programu stażu, Umowa 56/2020/RPO WM VI Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: odpowiedzialność Uprawnienia: zaangażowanie Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera Wymagania inne:...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Skierbieszów

Praca biurowa, obsługa komputera, nadzór nad realizacją zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Uprawnienia: dobra organizacja pracy