Technik administracji

Sądecki Urząd Pracy
Technik administracji
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0548
OBOWIĄZKI:
Technik administracji- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach RPO. Wymagania: wykształcenie min. średnie ogólnokształcące pożądane ekonomiczne, biegła obsługa, komputera, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka notarialna (staż)

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Jelenia Góra

-

Aktywny od: dzisiaj

Asystent serwisu

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Kobyłka

wg programu stażuWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe: Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Aktywny od: dzisiaj

Asystent menedżera produktu

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Olesno

Kreowanie produktu oraz zarządzanie cyklem życia produktu. kreowanie procesów innowacyjnych w firmie. Prowadzenie działań analitycznych, planistycznych, wdrożeniowych i kontrola. Obserwacja rynku pracy. Kształtowanie produktupod kątem technologicznym, logistycznym...