Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/20/1161
OBOWIĄZKI:
- Szklolenie w zakresie BHP- Prowadzenie ewidencji środków trwałych- Księgowanie dokumentów księgowych - Obsługa programów księgowych- Archizowanie dokumentów - Kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kartuzy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer in Derivatives Services

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

 Derivatives, Financial markets   Would you like to dive into financial markets? We are now looking for a Assistant Service Operations Officer/Service Operations Officer to who will be accountable for transition of new processes related to complex derivatives.   At...

Aktywny od: dzisiaj

(Assistant) Service Operations Officer

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  We are looking for a person who loves team work and learning through practice to support Asset Services team in daily Income process. This is an opportunity for you to handle dividend and interest & redemption payments to our Clients on Finnish, Dutch, Swedish and...

Aktywny od: dzisiaj

Process Officer, Cash Management Operations

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

     Would you like to develop your knowledge around cash management services and get closer to the world of banking? We are now looking for a Process Officer to join Cash Management Operations Loro Team. In Nordea, we know that great customer experiences require a...