Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
Miejsce pracy: Rogów
Numer: StPr/20/0117
OBOWIĄZKI:
Praca związana z komputerem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka CEO - Asystentka Biura

Pracodawca: FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Mamy dla Ciebie pracę, która głownie polega na: prowadzeniu kalendarza Dyrektora Generalnego, samodzielnym prowadzeniu recepcji biura (front desk) oraz innych pracach organizacyjnych związanych z zarządzaniem i codziennym funkcjonowaniem biura, zarządzaniu sprawnym i...

Aktywny od: wczoraj

Asystent do spraw księgowości

Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

ZOBACZ WIĘCEJ

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

ZOBACZ WIĘCEJ

świętokrzyskie / Pińczów

zapoznanie z działalnością oraz organizacja biura, poznanie dokumentów księgowych małych firm obsługiwanych przez biuro, zapoznanie się z dokumentacja finansowo- księgowo- kadrową; dokumentacja Zus, program Płatnik, Optima, Tax-Pro; zapoznanie się z...