Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/1325
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera i uzrądzeń biurowych, telefoniczna obsługa klientów, przygotwywanie raportów, prowadzenie dokumentacji, zestawień. Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych, realizacja wyznaczonych celów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie srednie, ewentualnie zawodowe, znajomość obsługi komputera, komunikatywność, kultura osobista

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu