Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/21/0067
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Pracodawca: Probudowa.com sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Obowiązki: wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu oraz przygotowanie dokumentów księgowych do przekazania do biura rachunkowego, archiwizacja dokumentów zgodnie z ustalonymi wytycznymi oraz funkcjonującymi w firmie wzorami, wspomaganie zespołu w codziennych...

Daily activities We are looking for a motivated student to join our team as Operations Support in our Wroclaw R&D Laboratory. As part of our team, you will be providing assistant support to Laboratory Operation Head and Laboratory team in Wroclaw and cooperating with...

Supervisor Rampa

Pracodawca: LS Airport Services S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Jakie zadania na Ciebie czekają? nadzór operacyjny i administracyjny nad sekcją Obsługi Płytowo-Bagażowej oraz Obsługi Technicznej GSE współtworzenie procedur i instrukcji operacyjnych oraz dostosowywanie ich pod względem zgodności z instrukcjami i procedurami...