Kierownik ds. administracyjnych

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: KDA/065/AWI

Oferta:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i nowe możliwości rozwoju
  • Benefity pozapłacowe, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowania wakacji dla dzieci, rabaty na produkty firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - związane z administracją, ekonomią lub zarządzaniem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, najlepiej na stanowisku kierowniczym
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne zarówno własnego czasu pracy, jak i czasu pracy podległego zespołu
  • Umiejętność planowania i przewidywania
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Zadania:

  • Koordynowanie i nadzór procesów administracyjnych
  • Koordynowanie procesów i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Tworzenie wewnętrznych procedur i instrukcji w celu usprawnienia pracy organizacji, optymalizacja procesów
  • Nadzór nad rozliczeniami
  • Koordynowanie i organizowanie pracy kontrahentów dostarczającymi usługi zewnętrzne
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania
  • Nadzór i koordynowanie prac podległego Zespołu

Nr ref.: KDA/065/AWI
Oferta dotyczy pracy stałej.