Pracownik biurowy

Ogłoszenie numer: 4183095, z dnia 2021-02-08

Klient portalu Praca.pl

Firma z siedzibą w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą m.in.: dbanie o zaopatrzenie biura i magazynu, segregacja oraz archiwizacja dokumentów, przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji, wprowadzanie danych klientów oraz innych informacji do systemu informatycznego, obsługa zwrotów i reklamacji.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (głównie MS Outlook, Excel, Word),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doskonała organizacja pracy,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność.

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba dobrze odnajdująca się w pracach biurowych, komunikatywna, skrupulatna i dobrze zorganizowana. Prosimy o przesyłanie tylko poważnych kandydatur.

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym.