Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Archiwista
Miejsce pracy: Żuromin
Numer: StPr/21/0019
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Żuromin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Projektu

Pracodawca: PGE Energia Ciepła S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : wsparcie realizacji projektów (zewnętrznych i wewnętrznych), w tym: bieżący kontakt z właściwymi komórkami merytorycznymi w zakresie pozyskiwania niezbędnych danych do analiz, weryfikację poprawności i...

Asystent / Asystentka księgowej

Pracodawca: Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bielsko-Biała

Zakres odpowiedzialności: dekretacja i księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, współuczestnictwo w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,...

Spedytor Międzynarodowy ds. Frachtu Lotniczego

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: samodzielna organizacja i kontrola realizacji zleceń w obszarze spedycji lotniczej gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów bieżący i bezpośredni kontakt z klientami oraz...