Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0070
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent w dziale handlowym

Pracodawca: RADIOSTER Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

telefoniczne rozmowy z naszymi klientami obsługa systemu informatycznego przygotowywanie ofert w systemie informatycznym wysyłanie ofert oraz pozostałej korespondencji handlowej nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów realizacja wyznaczonych celów i...

Pracownik działu rozliczeń dotacji

Pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Przygotowywaniem wniosków i rozliczeń dotacji Wprowadzaniem danych do systemów zewnętrznych UM Kontaktem telefonicznym z instytucjami zewnętrznymi i urzędami Archiwizowaniem dokumentów Przygotowywaniem dokumentacji do...

Koordynator / Koordynatorka Biura Zarządu

Pracodawca: Cermag Construction Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław Co należy do głównych obowiązków? ścisła współpraca z Zarządem Spółki – obsługa sekretariatu, koordynacja kalendarza spotkań organizacja pracy w biurze – obsługa połączeń telefonicznych, koordynacja korespondencji, archiwizacja,...