Asystent / Asystentka Biura

W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko Asystent Biura dla firm na terenie Śląska. Zapraszamy do aplikowania osoby z małym, jak i wieloletnim doświadczeniem – w szczególności te, którym zależy na stabilizacji.

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: 5/01/2021/AM
Główne zadania:
  • utrzymywanie porządku w dokumentach firmy, odbieranie telefonów,
  • rezerwacje lotów, hoteli, pociągów dla pracowników,
  • prowadzenie podstawowych spraw kadrowych (akta osobowe, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, urlopy, pilnowanie terminów badań okresowych pracowników),
  • zakup artykułów spożywczych, środków czystości, materiałów biurowych, innego drobnego wyposażenie biura,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • współorganizacja eventów firmowych.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi biura lub sekretariatu firmy,
  • doświadczenie w prowadzeniu teczek osobowych,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego (potrzebna do odbierania telefonów i organizacja zagranicznych podróży służbowych),
  • reprezentacyjność, skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • stabilne miejsce pracy, dające możliwość związania się na lata,
  • dobrą atmosferę współpracy,
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne,
  • pracę w firmie o wysokich standardach i poukładanym systemie pracy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.