Pracownik administracyjno biurowy z j. niemieckim

MAX BAU to uznana firma budowlana z 10-letnim doświadczeniem, której głównym obszarem działania są roboty brukarskie, wodno-kanalizacyjne, sieci kablowe, światłowodowe oraz
ciepłociągi.
Realizujemy zlecenia w Polsce, ale przede wszystkim w Niemczech, gdzie jesteśmy największą polską firmą w branży wodno-kanalizacyjnej. Ogółem zatrudniamy ponad 250 fachowców. Cenimy sobie jakość pracy i profesjonalizm, dzięki którym z powodzeniem działamy na rodzimym i niemieckim rynku.
Poszukujemy profesjonalistów. Zatrudniamy fachowców. A naszych ekspertów odpowiednio wynagradzamy i otaczamy szeroko pojętym wsparciem.

Miejsce pracy: opolskie / Opole
Zadania:

Zatrudnimy pracownika administracji ze znajomością j. niemieckiego do pracy w Opolu

Wymagania:
  • warunek zatrudnienia bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w administracji
  • komunikatywność
  • sumienność
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie
  • znajomość obsługi pakietu Office, EXEL
Obowiązki:
  • kontakty z niemieckimi kontrahentami
  • kontakty z pracownikami
  • koordynacja przestrzeni biurowej
  • prowadzenie rejestru i obiegu dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • warunki finansowe do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej